E-UŽKLAUSA

Susisiekime!
+370 64553339
Parašykite mums!
irma@finolta.lt
Biuras
Panerių g. 51-310, Vilnius
Klauskite!

Apie mus

UAB „FINOLTA“ 

Buhalterinės apskaitos ir įmonių steigimo paslaugas teikianti kompanija, orientuota į efektyvius sprendimus, taupančius Jūsų pinigus ir laiką.

Esame ambicinga bendrovė, siekianti tapti viena iš Lietuvos rinkos lyderių.

Jauni ir veržlūs mūsų įmonės specialistai yra baigę aukštuosius mokslus apskaitos, finansų, ekonomikos srityse, puikiai išmano verslo apskaitos standartų taikymo subtilybes.  UAB „FINOLTA“ – inovatyvi ir šiuolaikiška kompanija, daug dėmesio skirianti darbuotojų įgūdžių tobulinimui ir profesinių žinių gilinimui. Daugiau kaip šešerius metus apskaitos srityje dirbanti įmonės vadovybė turi didelę patirtį ne tik buhalterio specialybės srityje, bet ir įmonės veiklos procesų analizėje.

UAB „FINOLTA“ pasitiki ne tik Lietuvos kompanijos. Bendradarbiaujame su Latvijos, Estijos, Švedijos, Baltarusijos, Rusijos, Moldovos, Sirijos bei Jungtinių Amerikos Valstijų kapitalo įmonėmis.

Kryptingai orientuota į aukštos pridėtinės vertės teikimą klientams UAB „FINOLTA“ siūlo optimalius ir praktiškus sprendimus, susijusius ne tik su įmonių steigimu ar verslo apskaita, bet ir su efektyviu įmonių valdymu. 

Esame tam, kad prisidėtume prie Jūsų verslo sėkmės!

 

 

UAB  „Finolta“
Įmonės kodas  302338644
PVM kodas     LT100004715815